Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou

Nejoblíbenější a nejúčinnější metodou, jak se zbavit vrásek, je v současnosti použití výplně vrásek na bázi kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je látka lidskému tělu vlastní. Právě ona dokáže zajistit výplně vrásek, hladkou a pružnou pokožku a přirozeně ji hydratovat. Vzhledem k tomu, že se však kyselina hyaluronová s přibývajícím věkem z lidského organismu postupně ztrácí, musí se do kůže aplikovat uměle - pomocí injekcí s průhledným gelem.

Nabízíme  vám  široké portfolio výplňových materiálů pro výplně vrásek založených na bázi kyseliny hyaluronové, které se od sebe liší složením a rozdílnou trvanlivostí. Nicméně, všechny jsou vhodné ke korekci jemných i hlubokých vrásek.

 

TEOSYAL je značkou biokompatibilních injekčních gelových výplní švýcarské provenience na bázi 100% kyseliny hyaluronové, jejichž specifikou je velmi pomalé vstřebávání. Zahrnuje celou řadu tekutých preparátů, přičemž všechny jsou 100% neživočišného původu.

Pro všechny produkty z řady TEOSYAL je příznačný trojitý účinek. Prvním je okamžitě viditelný vyplňující účinek, druhým je pak liftingový efekt a do třetice je to pak účinek silně hydratační. Gely TEOSYAL jsou totiž schopny absorbovat 1000krát více vody, než je jich hmotnost.

Teosyal First Lines – je výplň, která se používá na ošetření jemných a povrchových vrásek,  jako jsou vějířky v okolí očí a jemné vrásky v okolí rtů. Doba aplikace netrvá déle než 30 minut.  Účinek je okamžitý a další aplikace se doporučuje po 6 měsících.

 

Teosyal Global Action – je komplexním typem výplně, který se používá na všechny středně hluboké vrásky, dále na nasobiální záhyby a oblast glabely.

 

Teosyal Touch Up – je vhodný na středně hluboké vrásky a ideální  na doplňující aplikace

 

Teosyal Deep Lines – doporučujeme k ošetření hlubokých nasolabiálních rých a zjemnění marionetní linie

 

Redensity II. - speciálně vyvinutý pro řešení problému s kruhy pod očima NOVINKA 2013

 

 

 

Průběh aplikace:

Aplikace přípravku se provádí ultratenkou jehlou formou drobných vpichů v lokální anestezii. Aplikace trvá podle rozsahu zákroku přibližně 30 minut.

 

Účinek:

Efekt je patrný ihned po zákroku, výsledek je individuální dle stavu vaší pokožky.

 

Kdy zákrok nedoporučujeme:

  • jste-li těhotná či v laktačním období
  • trpíte-li nějakou nervovou poruchou
  • máte-li alergii na některé složky přípravku
  • máte-li poruchu srážlivosti krve
  • máte-li kožní infekci
  • trpíte-li poruchou autoimunity

 

TEOSYAL PREZENTACE : Teosyal prezentace.pdf (1,2 MB)